Nederland op z’n kleinst

23 december 2011 | Gepost door: Redactie

Madurodam is dicht. De poort van de kleinste stad van Nederland blijft gesloten tot voorjaar 2012. De komende tijd wordt benut voor een grootscheepse renovatie. Dat is een goed idee, om niet te zeggen noodzakelijk. Dat zag ik eind oktober met eigen ogen, toen ik na lange tijd weer eens ronddwaalde in ons Nederland-op-z’n-kleinst.

Die renovatie, als gezegd, is nodig. Veel attracties bleken niet meer te werken en/of hebben hun langste tijd gehad. De vergelijking met het Nederland-in-het-echt, de wereld buiten Madurodam, drong zich spontaan op.

Lees de gehele column op Binnenlands Bestuur

CrossOver bestuurslid Hans Spigt schrijft een twee wekelijkse column die ook op Binnenlands Bestuur verschijnt.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner

Mijn reactie